Jdi na obsah Jdi na menu
 


24 hodinová stáž v Berouně

6. 12. 2008
Dnes naše jednotka absolvovala 24 hodinovou stáž na HS Beroun. Dopoledne jsme
se zúčastnili výcviku s ucpávkami ( ty slouží k zamezení uniku kapalin do prostředí) a různými druhy sorbentů a jejich použitím. Po obědě proběhl výcvik v protichemických oblecích, odnesení raněného a manipulaci s ním. Dále jsme se zúčastnili výcviku s automobilovým žebříkem AZ-30.Úkolem bylo vylézt po žebříku do 25m výšky a natáhnout vodní vedení k proudnici, která se nachází v koši. Úplně nahoru se z naší jednotky odvážili jen dva: Vojta a Honza. Jarda a Petr B dolezli do půlky žebříku, kde podvázali půlspojku. Po úspěšném zvládnutí jsme se přesunuli k věži, odkud jsme slaňovali. To byla poslední část výcviku dnešního dne. Navečer jsme si zahráli florbal. Noc proběhla klidně a ráno jsme se vrátili zpět na základnu. Výcviku se zúčastnili: Jarda, Vojta, Petr B. a Honza.

            (kliknutím zobrazíte fotografie)